• Заточення ножиць перукарських філювальних

Філірувальні ножиці відрізняються від прямих тим, що одне або обидва леза у них мають форму гребінки з ріжучою поверхнею.

Бувають ножі філірувальні з частими і рідкісними зубами. Ножиці з рідкісними зубцями називаються прапорцевими. Їх застосовують для креативних стрижок, де потрібно підкреслити недбалість або надати особливої ​​геометрії пасмам.

Крім того, перукарські ножиці випускають різної довжини. Вибір довжини залежить від переваги майстра, його зручності, а також від довжини та форми стрижок, що виконуються.

Заточення ножиць філірувань, вимагає особливого підходу. У чому особливості? Філірувальні ножиці мають два різні полотна. Заточування кожного щільна філірувальних ножиць відбувається по-різному. Нижнє полотно заточується за принципом заточування полотен перукарських ножиць, але під певним кутом. Верхнє гребінчасте полотно має спеціальну насічку, пастку для волосся. Вона нарізається лазером на заводі і відновити в умовах майстерень неможливо. Тому, як правило, заточники її не чіпають під час заточування.

Заточування перукарських ножиць будь-якої складності проводитися на сучасному, точному американському обладнанні.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Заточення ножиць перукарських філювальних

  • Модель: Заточка ножниц парикмахерских филировочных
  • Наличие: Есть в наличии
  • 140.00грн.


Теги: заточка, ножницы, инструмент

комментарии

Контакти

м. Харків, вул. Сумська, 82 (м. Университет, стекляшка), ТЦ ТЕРРА. Працюємо: ПН-ПТ 11.00-17.00

тел.: 063 776 70 07